Jak działa wypłacanie skinów do CS:GO?

Jak działa wypłacanie skinów do CS:GO?

Czołem gracze!

Witajcie na naszej stronie, gdzie możecie zagrać na naszej sieci serwerów w grę CS:GO i zdobyć punkty, które można wymienić na skiny do gry. Jeśli jesteś fanem CS:GO i chcesz zdobyć cenne skiny, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza sieć serwerów CS:GO oferuje wam wspaniałe doświadczenie gry, a jednocześnie umożliwia zdobycie wartościowych nagród.

Nasze serwery są dostępne 24 godziny na dobę i zapewniają wspaniałą zabawę z innymi graczami z całego świata. Możesz wybierać spośród różnych trybów gry, takich jak "Only AWP" i "Mirage 5v5", aby zaspokoić swoje preferencje i umiejętności.

Co więcej, nasza sieć serwerów CS:GO oferuje możliwość zdobycia skinów do gry za granie na naszych serwerach. Gracze mogą zdobywać punkty za każdą rozegraną rundę, a następnie wymieniać je na cenne skiny do gry. Im więcej grasz, tym więcej punktów zdobywasz, a tym samym większa szansa na zdobycie wartościowych skinów.

Nasz program nagród to wspaniała okazja dla graczy, którzy chcą zdobyć skiny bez ponoszenia kosztów. Wystarczy zagrać na naszych serwerach, aby zdobyć punkty, a następnie wymienić je na skiny do gry. Co ważne, nasza oferta jest zawsze aktualna, dzięki czemu zawsze masz szansę zdobyć najnowsze skiny.

Nasza sieć serwerów CS:GO to nie tylko świetna zabawa, ale również idealna okazja do zdobycia wartościowych skinów do gry. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i zdobycia nagród za grę na naszych serwerach. Zarejestruj się już dziś i zacznij grać na naszych serwerach CS:GO!

Schemat działania jest bardzo prosty i działa analogicznie do innych serwisów oferujących zdobywanie skinów do CS:GO!

Co musisz spełnić aby móc wypłacić wypatrzonego przez siebie skina do CS:GO?

Po pierwsze

Musisz grać na naszych serwerach! Dopiero po wyexpieniu konta na 21 LVL odblokowywujesz przywilej wypłacania skinów do CS:GO z naszej strony. Bez tego wymiana nie będzie możliwa!

Po drugie

Muszisz być zalogowany na naszej stronie! Logowanie odbywa się za pomocą konta steam, to dzięki temu wiemy komu wysłać ofertę wymiany lub przyznać zakupione itemy w naszym sklepie.

Po trzecie

Muszisz mieć wpisany swój tradelink w zakładce "moje konto". Bez tego żadna wymiana nie dojdzie do skutku. Cały proces wymiany skina odbywa się automatycznie przez naszego bota. Nie musisz zatem czekać na naszą weryfikację!

Po czwarte

Nie możesz być zbanowany! Jeśli posiadasz bana na naszych serwerach nie będziesz miał możliwości wymiany!

Nasze serwery

Sprawy związane z serwerami załatwisz na naszym discordzie.

Obrazek dla Wesprzyj nasz projekt

Wesprzyj nasz projekt

Wyślij nam coina na rozwój

Obrazek dla Kup VIPA i graj z klasą!

Kup VIPA i graj z klasą!

Już od 5zł za tydzień

Bonusy

TOP5 graczy tygodnia

downArrow

Bądź w TOP5 najlepszych graczy danego tygodnia i odbierz sowitą nagrodę! (Od 50 do 250 FC)

Najlepszy gracz miesiąca

downArrow

Zostań najlepszym graczem miesiąca i odbierz sowitą nagrodę! (+1000 FC)

Najlepszy gracz dnia

downArrow

Zostań najlepszym graczem dnia i odbierz sowitą nagrodę! (+100 FC)

Prefix na Steamie

downArrow

Dodaj do swojego nicku na Steamie prefix "fefeteam.pl" i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY co dziesięć minut! (+5)

Polecaj nas znajomym

downArrow

Polecaj nas znajomym i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY! Podaj swój kod referencyjny który znajdziesz w "moje konto" koledze lub koleżance a punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego konta! Pamiętaj że kod można wpisać tylko podczas pierwszego logowania na stronie.

Linki